کوکتل مزولایک لاغری بازو و غبغب Slimming 10ml

کوکتل مزونیدلینگ لاغری مزولایک Slimming Mesolike

 

 

ویال 10 میل

این محصول از بهترین برند موجود در جهان است که به صورت ویال عرضه گردیده است.

جدید ترین روش درمان : روش های زیادی برای درمان و رفع غبغب وجود دارد که جدیدترین آن ها روش مزوتراپی می باشد.

غبغب چیست : غبغب در واقع تجمع چربی اضافه و شل شدن پوست زیر چانه است. از علت های ایجاد این مشکل می توان به وراثت، اضافه وزن زیاد و افزایش سن اشاره کرد. این بیماری به هر دلیلی که ایجاد شده باشد با بکارگیری روش‌ های درمانی مختلف قابل درمان است.

مزوتراپی غبغب: از شیوه های درمانی غیر تهاجمی و سرپایی به حساب می آید که دارای عوارض جانبی بسیار ضعیفی می باشد و کوتاه ترین دوره نقاهت و استراحت را دارد. این روش کاملاً ایمن و بدون برش می باشد که با گذشت زمان زیبایی خاصی به چانه و گردن فرد می دهد. مزوتراپی غبغب به‌ منظور رفع بافت چربی اضافی جمع شده زیر پوستی غبغب انجام می شود در این روش برای تزریق به سطح میانی پوست و در عمق 1 الی 4 میلی متری از سرنگ و سوزن های بسیار ظریف و کوچکی استفاده می گردد. توجه داشته باشید که مزوتراپی تنها با یک جلسه نتیجه نمی دهد بلکه باید چندین جلسه درمانی تکرار گردد تا به مرور زمان سلول‌ های چربی تجزیه و شکسته شوند و سپس به وسیله کبد و کلیه از بدن خارج گردند. در مزوتراپی غبغب ترکیباتی با استفاده از سوزن های ریز به پوست انتقال پیدا می نماید .
مواد تشکیل دهنده مزولایک اسلیمینگ : که این ترکیب ها در بر گیرنده ویتامین های مختلف، آنزیم ها و فسفاتیدیل کولین می باشد. فسفاتیدیل کودین یک لیسیدین طبیعی به شمار می آید که گرفته شده از گیاه سویا است و دارای دو اسید چرب غیر اشباع نیز می باشد. این ماده به صورت طبیعی در بدن یافت می شود اما دارای اسید چرب اشباع شده نمی باشد. پزشک متخصص برای اینکه فسفاتیدیل کولین را به بدن بیمار تزریق نماید، نیازمند یک حلال است به همین دلیل از حلال اسید دیوکسیکولیک استفاده می شود. حلال های بسیاری برای رفع غبغب در بازار موجود می باشد که از بهترین آن ها می توان به مزولایک اسلیمینگ اشاره نمود.

 

ویژگی های مزولایک اسلیمینگ :

 لاغری غبغب و بازو

 تزریق مزولایک اسلیمینگ به سلول ها و بافت چربی نواحی غبغب سبب سفت و متورم شدن آن بافت ها و غشای سلولی همان ناحیه شده و در نتیجه باعث می شود که به تدریج تجزیه و خرد گردند. چربی های مایع به دی اکسید کربن و آب تغییر شکل می‌ دهند و به صورت طبیعی با کمک کبد و کلیه از بدن خارج می شوند.

 

 

توضیح مزوتراپی : اگر بیمار دارای پوستی حساس باشد به هنگام مزوتراپی می توان از داروهای بی حسی استفاده نمود مدت زمان انجام این روش تقریبا 30 الی 60 دقیقه می باشد و اثرات آن بعد از یک ماه مشهود می گردد. برای اینکه بتوان به نتیجه دلخواه دست پیدا کرد و گردنی صاف و زیبا داشته باشیم باید 8 هفته متوالی عمل انجام گردد پس از تکمیل 8 هفته این تکرار هر 3 ماه یکبار به مدت یک سال باید صورت گیرد این روند تا زمانی ادامه دارد که فرد نتایج و اثرات مزوتراپی را مشاهده نماید به طور کلی باید گفت به صورت میانگین به منظور رفع غبغب نیاز به 5 جلسه درمان است اما بیمارانی که شرایط ویژه یا داری حجم غبغب بیشتری هستند به جلسات درمانی بیشتری احتیاج دارند اگر این روش را به مدت یکسال تکرار نمایید ماندگاری آن طولانی تر خواهد بود. عواملی همچون رژیم و برنامه غذایی، ورزش و فعالیت جسمی، سبک زندگی و بدن بیمار نیز در تداوم آن تاثیر فراوانی دارد.
عوارض احتمالی مزولایک اسلیمینگ : از عوارض جانبی مزوتراپی غبغب می توان به تورم، زخم، حساسیت دارویی، تهوع، کبودی، قرمزی پوست و خارش اشاره نمود که در برخی افراد به صورت موقتی ظاهر می گردد و پس از 72 ساعت بهبود می یابد در صورتی که این علائم تا مدت های طولانی ادامه داشته باشد باید به پزشک متخصص مراجعه نمود.

مشخصات کلی

  • کاربرد : لاغری
  • ویژگی : .....
  • ویژگی : .....
  • ویژگی : .....
  • ویژگی : .....
  • ویژگی : .....

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه در این دسته