نخ های کاگ برند نوبل nobel cog

انواع نخ

لیفت با نخ، فرایندی است که شامل بالا کشیدن قسمت‌های مختلف صورت با استفاده از نخ‌های خاص بوده است.

 

 

 

 

 

انواع نخ‌ لیفت (مخصوص صورت):
تمامی نخ های لیفت صورت گروه نخ‌های PDO‌ است.‌

‌زمان جذب این نخ‌ها بین ۶تا۸ ماه است.
این نخ‌ها از جنس پلی دی اکسانن است.
نخ‌های PDO ساختاری ظریف و قابل جذب دارند.
‌وجود این نخ‌ها در پوست باعث افزایش گردش خون و تحریک تواید کلاژن می شود.‌
تولید کلاژن باعث ارتقا قابلییت ارتجاعی پوست می‌شود. به دنبال این امر جوانسازی آغاز خواهد شد.

 

 

 

انواع نخ‌های PDO
1.نخ‌های مونو (mono):
یکی دیگراز انواع نخ لیفت، نخ‌های مونو می باشد. نخ‌هایی صاف و بدون خار هستند. این نخ‌ها موجب سفت شدن پوست می‌شوند. نخ‌های مونو تاثیر زیادی در لیفت صورت ندارند. با قرار دادن تعداد زیادی از نخ‌های مونو در زیر پوست، آرایشی تور مانند ایجاد می‌شود. بدین طریق کلاژن سازی آغاز و جوانسازی صورت می‌گیرد.

2.نخ‌های پیچ‌دار(screw):
نخ‌های پیچ دار به منظور تقویت نتایج لیفت، در اطراف سوزن به هم بافته می شوند. استفاده از نخ های پیچ‌دار گزینه‌ی مناسبی برای اضافه‌ کردن حجم صورت است. ‌افرادی که به دنبال روش مناسبی برای ایجاد شکل صورت به حالت V هستند می توانند از لیفت صورت با نخ های پیچ‌دار استفاده کنند.‌ نخ های پیچ‌دار موجب پر کردن قسمت‌های فرو‌رفته‌ی پوست شده و یک لیفت صورت غیر جراحی را فراهم می‌کند.

3.نخ‌های کاگ(خاردار):
نخ‌های کاگ یا نخ‌های خاردار،دارای چندین قلاب میکروسکوپی در طول نخ هستند. این قلاب‌ها باعث نگه‌داری بافت پوست در تمام طول نخ می‌شوند.‌ نخ کاگ در قسمت زیرین پوست قرار می‌گیرد و مانند یک قلاب به داخل شیار و چین‌و‌چروک‌های پوستی گیر می‌کند. ‌این روند باعث کشیدگی پوست و در نتیجه از بین رفتن چین‌ و‌ چروک‌ها ی پوست می‌شود.

 

تفاوت نخ مونو و نخ کاگ

 • نخ‌های مونو عمل سفت کردن پوست و تولید کلاژن را انجام می‌دهند. اما نخ‌های کاگ علاوه بر تحریک تولید کلاژن، عمل کشیدگی پوست را نیز به دلیل وجود خارها به خوبی انجام می‌دهند.
 • ‌در استفاده از نخ‌های مونو یک نقطه را به عنوان نقطه‌ی لنگر در نظر گرفته و نخ به آن قسمت گیر می‌کند.‌ اما در استفاده از نخ‌های کاگ به دلیل وجود خارها در طول نخ نیازی به تعیین نقطه لنگر نیست.
 • خارهای نخ کاگ خودشان در پوست و شیارها گیر می کنند.

اولین نخ‌های کاگ تولید شده دارای خارهای ظریف با قدرت کشندگی کم بودند. احتمال پاره شدن این نخ‌ها بسیار زیاد بود.

اما به مرور زمان نسل جدیدی از نخ‌های کاگ به بازار ارائه شده است. نسل جدید انواع نخ‌ کاگ دارای خارهای درشت با قدرت کشندگی زیاد هستند. این نخ‌ها در مقابل کشش و فشار بسیار مقاوم بوده واحتمال پاره شدن آنها بسیار کم است.

خارهای نخ‌ها‌ی کاگ به بافت پوست گیر کرده و هنگامی که به عقب کشیده می‌شوند همراه خود پوست را به عقب می‌کشند. کشیدن پوست به عقب توسط نخ‌های کاگ موجب لیفت صورت می‌شود. استفاده از نسل جدید نخ‌های کاگ برای لیفت ابرو‌ها و لیفت بینی بسیار مناسب و کاربردی است.

 

 

 

لیفت ابرو با نخ کاگ:
نخ‌های کاگ برای بالا بردن ابروها‌ی افتاده و پایین آمده بسیار مناسب است. برای انجام این کار از ۶ عدد نخ برای دم ابروها و ۶ عدد نخ برای وسط ابروها استفاده می کنند. ‌این کار با یک بخیه ی کوچک و سطحی لا‌به‌لای موها انجام می‌شود. بخیه ی ایجاد شده یک ماه روی پوست باقی‌می‌ماند. استفاده از این روش دوام کمی دارد.‌ به دلیل جذبی بودن نخ‌های کاگ، نخ‌ها به طور طبیعی و به مرور زمان در زیر پوست جذب شده و اثر خود را از دست می‌دهند.

لیفت بینی با نخ کاگ:
از نخ‌های کاگ برای بالا بردن نوک بینی و لیفت بینی به منظور زیبایی و اصلاح فرم بینی استفاده می‌شود. برای لیفت بینی با نخ کاگ، باید با پزشک مشورت شود چرا که این روش زیبایی برای همه ی افراد مناسب نیست. به عنوان مثال این روش به کسانی که در گذشته عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده‌اند توصیه نمی‌شود. به توصیه پزشکان باید ۲تا۵ سال از جراحی بینی افراد گذشته باشد.

هزینه‌ی لیفت با نخ کاگ:
هزینه‌ی لیفت با نخ کاگ به دلیل تاثیر بیشتر این نخ‌ها بالاتر از نخ‌های دیگر است. به صورت کلی هزینه‌ی لیفت با نخ کاگ به تعداد نخ‌های استفاده شده و تعداد نواحی درمان بستگی دارد. ‌هرچه تعداد نواحی درمان شده و تعداد نخ‌ها‌ی استفاده شده بیشتر باشد، هزینه‌ی درمان نیز بیشتر می‌شود. هم چنین هزینه‌ی لیفت با نخ کاگ به عوامل دیگری مانند دستمزد پزشک نیز بستگی دارد.

کلام پایانی
امروزه لیفت با نخ یکی از پرطرفدارترین روش‌های جوانسازی است. این روش غیر جراحی محسوب می‌شود. لیفت با نخ برای اکثر افراد بی خطر و ایمن است. با این حال برای انجام این کار لازم است که با پزشک مشورت کنید.

 

 

مشخصات کلی

 • ویژگی : مخصوص ابرو
 • ویژگی : مخصوص لیفت بینی
 • ویژگی : مونو جوانسازی
 • ویژگی : پرکننده جوانساز
 • ویژگی : پرکننده دوبل جوانساز
 • ویژگی : خاردار

نظرات مشتریان

  برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه در این دسته