کرم بی حسی الاندینا 7 درصد لیدوکایین بسته 5 عددی

ویژگی کرم بی حسی الاندینا

سرعت عملکرد بالاتر
تاثیر در لایه های عمیق تر
مدت اثر طولانی

مقدار و نحوه مصرف

توصیه می شود کرم بی حسی الاندینا را همواره تحت نظر پزشک مصرف شود. در صورت عدم آگاهی یا تردید از نحوه مصرف، با پزشک مشورت نمایید.
مقدار پیشنهادی مصرف، 1/3 گرم برای هر 10 سانتیمتر مربع از پوست است.
درمان با لیزر پالس دای، لیزر موهای زائد، صاف سازی پوست با لیزر غیر تهاجمی، تزریق فیلر پوستی و دسترسی عروقی (کاتتر، فیستول، گرافت)، حدودا 1/3 گرم از کرم را در هر 10 سانتیمتر مربع پوست به ضخامت 1 میلیمتر به مدت 30 دقیقه قرار دهید.
برای سایر اقدامات پوستی مانند پاک کردن تتو با لیزر یا درمان واریس پا با لیزر، حدود 1/3 گرم را در هر 10 سانتیمتر مربع بر روی پوست سالم به ضخامت 1 میلیمتر به مدت 60 دقیقه قرار دهید.
قرار دادن کرم روی پوست صورت باید توسط پزشک صورت گیرد .
کرم را باید به صورت یک لایه نازک و صاف ( با ضخامت حدود یک میلیمتر ) بر سطح مورد درمان ( که توسط پزشک تعیین شده است )با یک ابزار مسطح مانند اسپاتول یا آبسلانگ ( ابزار معاینه دهان و گلو ) پخش نموده و یا دستکش پوشیده و با دست کرم را روی محل مورد نظر ماساژ دهید . پس از استعمال کرم روی سطح ، نیاز به پوشاندن نیست .
پس از گذشت زمان مورد نیاز ، کرم خشک شده و به شکل لایه نازکی روی پوست در می آید که به راحتی با گرفتن لبه آن از سطح پوست برداشته می شود .
لایه برداشته شده باید با دقت دور انداخته شود .
با دستمال کاغذی یا دگاز استریل باقیمانده کرم روی پوست را پاک نمایید .
پس از پاکسازی و دور انداختن لایه برداشته شده ، (در صورت عدم استفاده از دستکش ) دستها را به دقت بشویید .
حد اکثر مقدار مصرف نباید از 400 سانتیمتر مربع بیشتر شود ( بیش از 4 تیوب 15 گرمی ). در صورت مصرف بیشتر یا کمتر از مقدار توصیه شده ،به پزشک خود اطلاع دهید .
 
نکاتی که باید بدانید :
این دارو را باید بر روی پوست خشک و سالم مصرف نمود.
قرار دادن کرم روی پوست صورت باید توسط پزشک صورت گیرد.
با انگشتان خود به کرم دست نزنید.
از تماس کرم با چشم ها خودداری نمایید.
حداکثر مقدار مورد مصرف نباید از 400 سانتیمتر مربع بیشتر شود. در صورت مصرف بیشتر یا کمتر از مقدار توصیه شده، به پزشک خود اطلاع دهید.
کرم لیدوکائین/تتراکائین یک ماده بی حس کننده موضعی است. این کرم با مسدود کردن سیگنال های عصبی در بدن بیمار به منظور بی حس کردن ناحیه کوچکی از پوست به کار می رود.

تداخلات دارویی 

خطر بروز عوارض جانبی در صورت مصرف همزمان با برخی داروها تشدید می شود مانند :
داروهای قلبی : کینیدین، دیزوپیرامید ، توکائینید ، مگزیلتین و آمیدارون؛ داروهایی که متهمو گلو بینمی ایجاد می کنند ، فونامید ها، نفتالین ، نیتراتها  ، نیتروفورانتوئین ، نیتروگلیسیرین ، نیتروپروساید ، پاماکین و کینین
سایر داروهای حاوی لیدو کائین یا تتراکائین

موارد منع مصرف : 

در صورت وجود هر گونه حساسیت نسبت به این فرآورده ، مواد موثره ، مواد جانبی یا فرآورده های مشابه با پزشک خود مشورت نمایید .
این دارو را در صورت حساسیت به اسید پارا آمینوبنزونیک (PABA ) متیل پارا روکسی بنزوات ( E218 ) یا پروپیل پارا هیدروکسی بنزوات ( E216 ) مصرف ننمایید .
بر روی پوست زخمی یا حساس و سطوح مخاطی مانند دهان استعمال نگردد .


مشخصات کلی

  • ویژگی : 7 درصد لیدوکایین
  • ویژگی : 7 درصد تتراکائین
  • ویژگی : 15 گرم
  • ویژگی : مدت اثر طولانی
  • ویژگی : .....
  • ویژگی : .....

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه در این دسته